Produkty Použití Parametry O společnosti Kontakt Výběrové řízení
Fixboard®-palety <--zpět
Použití Výhody Parametry
Základním konstrukčním prvkem této palety je Fixboard®- deska, jejíž jádrem je papírová voština. Dosahuje tak při své velmi nízké hmotnosti vysoké pevnosti a nosnosti. Fixboard®- palety jsou vyráběny z papírů a kartonů a představují ekonomickou a ekologickou alternativu k jednorázovým dřevěným a plastovým paletám. Jsou plně recyklovatelné. Minimalizují riziko přenosu nákazy, hub, škůdců z přepravních palet. Mohou být stejně jako ostatní přepravní obaly nosičem Vašeho loga. Hladké rohy, absence hřebíků a třísek zaručuje bezpečnou a snadnou manipulaci. Tvar a rozměry palet lze přizpůsobit tvaru a vlastnostem přepravovaného produktu.

    

Typ: PP-N00-FR
Deska: Fixboard® - deska s lisovanými papírovými rohy
Nohy: Fixboard® - nohy
Čtyřcestná paleta
Vhodná k přepravě těžších velkoplošných materiálů (nábytek apod.).

   
   PP-N00-FR 

Typ: PP-N00-VL
Deska: deska z vlnité lepenky Nohy: Fixboard®- nohy Čtyřcestná paleta Vhodná k přepravě při rovnoměrném zatížení nosné desky např. velkoplošnými materiály.

   
   PP-N00-VL 

Typ: PP-N1R-FB
Deska: Fixboard® - deska Nohy: Fixboard® - nohy Lyžiny: lisované papírové pásy Čtyřcestná paleta Lepší torzní vlastnosti palety, vhodné k přepravě těžších velkoplošných materiálů.

   
   PP-N1R-FB 

Typ: PP-D00-FR
Deska: Fixboard® - deska s lisovanými papírovými rohy Nohy: Dutinky Čtyřcestná paleta Vyšší pevnost noh, větší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Vhodné k přepravě těžších objemných předmětů (dveře apod.).

   
   PP-D00-FR 

Typ: PP-S10-FB
Deska: Fixboard® - deska Nohy: Speciální pásy z vlnité lepenky a dutinek v podélném směru palety Čtyřcestná paleta Nabízí dobrou manipulaci, vhodné pro válečkové dráhy a regálové systémy.

   
   PP-S10-FB 

Typ: PP-S1R-FB
Deska: Fixboard® - deska Nohy: Speciální pásy z vlnité lepenky a dutinek v podélném směru palety Přídavné zpevnění hran pásů. Čtyřcestná paleta Nabízí dobrou manipulaci, vhodná pro válečkové dráhy a regálové systémy, vícenásobné užití, náhrada dřevěných palet.

   
   PP-S1R-FB 

Typ: PP-P20-FR
Deska: Fixboard® - s lisovanými papírovými rohy Pásy: Fixboard® - pásy Dvoucestná paleta Paleta voštinové konstrukce nabízí při své velmi nízké hmotnosti vysokou nosnost .

   
   PP-P20-FR 

Typ: PP-D1R-FB
Deska: Fixboard® - deska Nohy: Dutinky Lyžiny: lisované papírové pásy v podélném směru Čtyřcestná paleta Vhodné pro válečkové dráhy, dobré torzní vlastnosti.

   
   PP-D1R-FB 
Na přání zákazníka lze vyrobit jiné rozměry palet, noh, přídavných prvků, použít jiné materiály, zvýšit nosnost palet.
Tisk Poptávka
Tisk Poptávka Ke stažení
MELECKY a.s.
Čermenská 910, 749 01, Vítkov
Česká republika
Tel: +420 556 300 578
Fax: +420 556 300 579
e-mail: info@melecky.cz